مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر؛
۱۳۹۸-۱۲-۰۶ ۲۲:۳۱
عبدالرسول مستاجران ضمن تقدیر و تشکر حضور مردم در انتخابات مجلس یازدهم گفت: علیرغم بمباران خبری رسانه های معاند جمهوری اسلامی و ایجاد رعب و وحشت آفرینی باز هم ملت فهیم ایران پای صندوق های رای حاضر شدند.
حسین مطیع؛
۱۳۹۸-۱۲-۰۵ ۱۴:۰۲
عضوشورای سیاست گذاری بسیج اساتید استان اصفهان از حضور حماسه ساز و نقش آفرین ملت شریف ایران و استان اصفهان در پای صندوقهای رای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد و گفت: این نشان از بصیرت و عزم جدی آنها برای اصلاح امور جامعه دارد.
بیانیه بسیج اساتید ابومهدی المهندس پیرامون نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛
۱۳۹۸-۱۲-۰۵ ۱۱:۴۱
بسیج اساتید ابومهدی المهندس (دانشگاه صنعتی اصفهان) پیرامون نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیانیه ای صادر کرد در این بیانیه آمده است: «تک تک نمایندگان این مجلس از همین امروز در زیر ذره بین نیروهای انقلاب باشند.»
حسنی مقدم؛
۱۳۹۸-۱۲-۰۵ ۱۰:۳۱
مسوول بسیج اساتید شهرستان کاشان با اعلام این خبر که کارگروه ارتباط با صنعت شهرستان کاشان با همکاری بسیج اساتید شهرستان کاشان تشکیل شده است، گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی نیاز به اعتقاد مقاومتی دارد.
جانشین بسیج اساتید استان اصفهان گفت؛
۱۳۹۸-۱۲-۰۴ ۱۴:۴۴
جانشین بسیج اساتید استان اصفهان در نظارت ستادی بسیج اساتید استان اصفهان از دانشگاه آزاد اسلامی کاشان گفت: کانونهای بسیج اساتید می توانند برنامه هایی در راستای طرح اعتلا و با توجه به شرایط منطقه به سازمان پیشنهاد و پس از تصویب اجرا نمایند.
معاون بسیج اساتید استان اصفهان؛
۱۳۹۸-۱۲-۰۳ ۲۲:۰۳
بیژن شمس در کارگاه انتخاباتی در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان گفت: مسئولیتی که امروز به مجلس داده می شود فراتر ازقوانین ساری و جاری و در یک کشور است.
محمدنبی منانی در نشست فرهنگی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد؛
۱۳۹۸-۱۲-۰۳ ۱۳:۰۰
مسئول پیشین بسیج دانشجویی استان اصفهان انتخاب درست در انتخابات پیش رو را برطرف‌کننده مشکلات کشور دانست و اظهار کرد: «مطابق با فرمایش مقام معظم رهبری باید قوی شویم و یکی از راه‌های قوی‌شدن کشور حضور در انتخابات است.»
محمدنبی منانی در نشست فرهنگی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد؛
۱۳۹۸-۱۲-۰۲ ۲۳:۰۵
مسئول پیشین بسیج دانشجویی استان اصفهان انتخاب درست در انتخابات پیش رو را برطرف‌کننده مشکلات کشور دانست و اظهار کرد: «مطابق با فرمایش رهبری باید قوی شویم و یکی از راه‌های قوی‌شدن کشور حضور در انتخابات است.»
معاون بسیج اساتید استان اصفهان گفت؛
۱۳۹۸-۱۲-۰۲ ۲۲:۳۰
بیژن شمس در جلسه توجیهی دانشجویان جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد گفت: انتخابات نه‌تنها در سرنوشت خودمان بلکه در سرنوشت میلیون‌ها نفر مؤثر است.
بیانیه بسیج اساتید استان اصفهان بمناسب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی؛
۱۳۹۸-۱۲-۰۱ ۱۸:۱۱
انتخابات مختلف از مهمترین و کلیدی ترین بسترهای نشان دادن علاقمندی مردم به نظام بوده است و ملت ایران ثابت کرده اند که در بزنگاههایی که نیاز به حضور مردم داشته اند حاضر بوده اند.
با تصمیم کارگروه ورزشی بسیج اساتید استان اصفهان؛
۱۳۹۸-۱۲-۰۱ ۰۰:۴۱
با تصمیم کارگروه ورزشی بسیج اساتید استان اصفهان؛جشنواره فرهنگی ورزشی شهدای جهاد علمی 《جام سردار شهید سلیمانی》برگزار می شود.
فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان؛
۱۳۹۸-۱۱-۳۰ ۱۹:۲۶
محمد هاشمی‌پور در مراسم اربعین شهید سلیمانی و همراهانش، گفت: تشییع باشکوه و باعظمت این شهید راه خدا حاکی از این بود که پیوند مردم با شهدا و انقلاب ناگسستنی است و امروز به واسطه خون شهدا و حضور مردم، آمریکا جرات اقدام علیه ایران را ندارد.
مسینه خبرداد:
۱۳۹۸-۱۱-۳۰ ۱۵:۲۰
جانشین سازمان بسیج اساتید استان اصفهان در دیدار با آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه در کاشان، از تشکیل ۹۱ کانون و دفتر بسیج اساتید در استان اصفهان با حدود ۵ هزار نفر استاد بسیجی خبر داد.
استاد جنگ نرم سازمان بسیج اساتید استان اصفهان گفت؛
۱۳۹۸-۱۱-۳۰ ۱۴:۲۱
شمس با بیان این که امروز همزمان با جنگ ادارکی با جنگ هوشمند دشمن روبرو هستیم، گفت: طرح مسجد محوری سازمان بسیج اساتید اثرگذار بوده و با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری طرح مکتب شهید سردار سلیمانی در دانشگاه‌ها و مساجد استان اصفهان را اجرا می کنیم.
نماینده ولی فقیه در کاشان:
۱۳۹۸-۱۱-۳۰ ۱۰:۴۸
آیت الله نمازی در دیدار با جانشین و معاون بسیج اساتید استان اصفهان با بیان این که کار در سازمان بسیج اساتید یک کار فرهنگی و به تعبیر رهبرمعظم انقلاب یک جنگ نرم است،گفت: موقعیت شناسی یکی از ملاک‌ها و معیار‌ها در جنگ نرم و در جهاد اکبر و نقشه راه است.

صفحات