در مشهد مقدس برگزار شد
۱۳۹۸-۰۶-۱۰ ۰۹:۳۹
ضرورت پاسخ رئیس جمهور و وزیر امور خارجه به درخواست ۲۰۰۰ استاد دانشگاه مبنی‌بر لزوم دوری از اروپا و آمریکا به‌عنوان پیشران توسعه و پیشرفت ملّی و ضرورت روایت‌گری پیامدهای خسارت‌بار اعتماد به آمریکا و اروپا برای ملّت شریف ایران
در پی حوادث اخیر و مظلومیت شیخ زکزاکی
۱۳۹۸-۰۵-۲۷ ۱۸:۱۰
تاریخ اسلام همیشه شاهد مبارزه گردنکشان و زورمداران علیه آزادگان و احرار بوده است. و البته موفقیت ظالمان پیوسته ارتباط مستقیم با هشیاری و بیداری اندیشمندان جوامع داشته است. امروز در آستانه عید غدیر خم، تجلی این گردنکشی ظالمان را در عملکرد دولت نیجریه در مقابل شیخ الاحرار نیجریه، علامه شیخ ابراهیم زکزاکی مشاهده می کنیم.
نشست علمي بيانيه گام دوم با حضور سردار جواني معاونت محترم سياسي سپاه
۱۳۹۸-۰۵-۱۲ ۱۰:۳۰
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این که کشتی ما را توقیف می‌کنند و ما در پاسخ کشتی آن‌ها را ورای مرزهای خودشان متوقف می‌کنیم نشان می‌دهد اگر هر کجای جهان به ما ضربه بزنند جای دیگری آن را پاسخ می دهیم.
نشست علمی بیانیه گام دوم
۱۳۹۸-۰۵-۱۲ ۱۰:۲۸
در دانشگاه اصفهان و به همت بسیج اساتید استان اصفهان نشست تبیین گام دوم انقلاب با رویکرد استقلال و آزادی در روز ۳ مرداد برگزار می گردد
همایش باشکوه اساتید بسیجی بمناسبت روز بسیج اساتید
۱۳۹۸-۰۴-۲۷ ۱۱:۲۷
در همایش باشکوه اساتید بسیجی بمناسبت روز بسیج اساتید به روایت تصویر
همایش باشکوه اساتید بسیجی بمناسبت روز بسیج اساتید
۱۳۹۸-۰۴-۲۷ ۱۱:۲۷
در همایش باشکوه اساتید بسیجی بمناسبت روز بسیج اساتید به روایت تصویر
در همایش باشکوه اساتید بسیجی بمناسبت روز بسیج اساتید
۱۳۹۸-۰۴-۲۷ ۱۱:۲۳
کارشناس مسائل راهبردی با ترسیم عملیات دشمن در ایجاد جنگ ترکیبی علیه جمهوری اسلامی دلیل طرح مجدد مذاکره از سوی آمریکا را شرح داد
در همایش باشکوه اساتید بسیجی بمناسبت روز بسیج اساتید
۱۳۹۸-۰۴-۲۷ ۱۱:۲۳
کارشناس مسائل راهبردی با ترسیم عملیات دشمن در ایجاد جنگ ترکیبی علیه جمهوری اسلامی دلیل طرح مجدد مذاکره از سوی آمریکا را شرح داد
نشست تخصصی سطح یک حلقه های هم اندیشی و تعالی صالحین برگزار شد.
۱۳۹۸-۰۴-۲۷ ۱۱:۱۱
به نقل از مدیریت آموزش بسیج اساتید استان اصفهان نشست تخصصی سطح یک حلقه های هم اندیشی و تعالی صالحین با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر رضایی اصفهانی مترجم و مفسر قرآن کریم و استاد نخبه صالحین استان اصفهان برگزار شد.
در همایش باشکوه اساتید بسیجی بمناسبت روز بسیج اساتید رونمایی شد از کتاب
۱۳۹۸-۰۴-۲۷ ۱۱:۰۱
این کتاب که نوشته ی نویسندگان # دکتر مسعود جعفری نژاد # دکتر بشیر اسماعیلی از مدرسان و فرماندهان جنگ نرم بسیج اساتید استان اصفهان بود با حضور جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج)استان اصفهان و دکتر سراج و مسئول نهاد رهبری در دانشگاه اصفهان و نویسنده رونمایی شد .
نشست مشترک بسیج اساتید استان با دانشگاه آزاد نجف آباد
۱۳۹۸-۰۴-۲۷ ۰۸:۵۵
دیدار با ریاست دانشگاه ازاد اسلامی نجف اباد توسط مسئول و شورای بسیج اساتید استان اصفهان صورت گرفت که تبادل نظر در خصوص تشکیل اجلاس اندیشکده های راهبردی بسیج اساتید از نتایج سفر یکروزه رییس و شورای بسیج اساتید استان اصفهان به شهرستان نجف اباد بود.
به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی فریدن
۱۳۹۸-۰۳-۲۳ ۰۸:۱۰
مسئول کانون بسیج اساتید و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فریدن با اشاره به افتتاح نخستین مزرعه تحقیقاتی گیاهان دارویی فریدن گفت: مزرعه تحقیقاتی گیاهان دارویی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع و با هزینه افزون بر ۵۰۰ میلیون ریال در سایت تحقیقاتی این واحد راه‌اندازی شده است.
میزگرد بررسی تخصصی سیل:
۱۳۹۸-۰۳-۲۲ ۰۹:۵۳
مسعود نصری(دکترای آبخیزداری و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و مسؤل پژوهش سازمان بسیج اساتید استان اصفهان)عوامل مؤثر بروز و تشدید سیلاب متعدد است؛ از عوامل فیزیکی می‎توان به مساحت حوزه تأثیرگذار، شیب و وضعیت پوشش و وضعیت زمین شناسی اشاره کرد که بارش‎ها و عوامل اقلیمی در حقیقت باعث تشدید این عوامل می‎شود. البته اگر به مسیرها و حریم‎ها تجاوز نشده بود، این حجم از خسارت را در مناطق پایین دست داشتیم.
به همت اعضا اندیشکده آب صورت گرفت.
۱۳۹۸-۰۲-۲۸ ۱۰:۳۸
به نقل از مدیریت علمی پژوهشی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان دومین تیم مشاوره و کارشناسی بسیج اساتید استان اصفهان در غالب یک گروه از اعضا اندیشکده آب از ارتفاعات استان گلستان در محل شکل گیری سیلاب بازدید و با مسئولین استانی جلسه برگزار نموند
در راستای راهبرد راهیان علم و فناوری
۱۳۹۸-۰۲-۲۳ ۰۹:۳۰
به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اصفهان صورت گرفت اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان(خوراسگان) با حضور در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان از خط تولید و بخش‌های مختلف این کارخانه بازدید کردند.

صفحات