بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان،

به برکت وحدت امت اسلامی شاهد زوال و نابودی رژیم منفور صهیونیستی خواهیم بود

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد.

 در این بیانیه آمده است:

روز قدس نماد انسجام و توانایی امت اسلام در برابر رژیم غاصب صهیونیستی است. روز قدس نماد مقاومت و ترویج آن در مقابل سلاح زر و زور است. روز قدس مرهون میراث زاینده ی انقلاب اسلامی خمینی کبیر رضوان الله تعالی است و سنتی است که فریاد میزند دفاع از ملت مظلوم فلسطین و حمایت از قیام این مردم ستمدیده را. ما اساتید بسیجی به آمریکای جنایتکار و کودک کش که حامی مطلق این رژیم غاصب است نیز هشدار میدهیم وعده ی الهی نزدیک است و به برکت وحدت امت اسلامی شاهد زوال و نابودی رژیم منفور صهیونیستی خواهیم بود.

 

حال که به دلیل شیوع کرونا امکان برگزاری راهپیمایی وجود ندارد؛ به پاسداشت این میراث انقلاب؛ بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان گوش به فرمان پندها و رهنمودهای راه گشای رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای؛ خواستار آزادی قدس شریف و بازگشت آن به صاحبان اصلی آن است.

 

انشالله به برکت خون مدافعان حرم و ولایت و سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی این غده ی سرطانی از دنیا محو خواهد شد؛ به یاری الله.

 

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد گلپایگان

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.