بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن به مناسبت روز قدس،

ضرورت حفظ اتحاد راهبردی همه گروه های فلسطينی برای مقابله با توطئه های شوم صهيونيستی

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس ضرورت حفظ اتحاد راهبردی همه گروه های فلسطينی براي مقابله با توطئه های شوم صهيونيستی را یادآور شد.

 به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن  با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس ضرورت حفظ اتحاد راهبردي همه گروه هاي فلسطيني براي مقابله با توطئه هاي شوم صهيونيستي را یادآور شد.

"تنها راه قدس شريف، مبارزه و مقاومت است و ديگر راه ها، بي سرانجام و عقيم است" مقام معظم رهبری مدظله العالی   

   روز قدس عرصه نمایش قدرت امت اسلامی در حمایت از مظلومان عالم به‌ویژه فلسطین مظلوم و اعلام برائت از جبهه استکبار و در رأس آن رژیم صهیونیستی است.

روز قدس، روز وعده قطعی الهی مبنی بر افول آمریکا و سقوط رژیم اشغالگر قدس است و بی‌شک با جهاد و مقاومت تحقق می‌پذیرد.                                       

قدس و مسجدالاقصي نماد امت اسلامي و تمدن اسلامي است. اهتمام به روز قدس، اهتمام اسلامي و مرتبط با همه امت اسلامي است. چون اسرائيل به همه منافع امت اسلامي يورش برده است. در ۷۲سال گذشته ما از يك سو شاهد يك پرونده ننگين و از سوي ديگر شاهد درخشش فلسطين و مقاومت امت اسلامي هستيم. با پيروزي انقلاب اسلامي معادلات جهان تغيير كرد و آرمان فلسطين مطرح شد. پس از پيروزي انقلاب اسلامي ما شاهد اين بوديم كه اسرائيل به محاصره نيروهاي مقاومت درآمد و شكست خود را پذيرفت.

بيش از نيم قرن است كه تجاوز و اشغال گري رژيم اسرائيل به شكلي سازمان يافته درمقابل سكوت نهادهاي بين المللي انجام مي شود. اسرائيل نماد يك رژيم جعلي است كه بر بستر انواع تجاوزات و بد اخلاقي ها و قانون شكني ها شكل گرفته است .امروز بسياري از فجايع منطقه و جهان را از همين زاويه ميتوان تحليل و پيامدهاي آن را توضيح داد كه حتي خارج از مرز هاي فلسطين اشغالي در حال وقوع است.

معامله قرن و طرح الحاق كرانه باختري و تغيير پايتخت اشغالگران به قدس شريف اگرچه اوج وقاحت و نيت واقعي صهيونيست ها براي حذف موجوديت فلسطين و هويت زدايي از اين سرزمين را آشكار كرده است اما به هيچ وجه موضع جديدي نيست و از ابتداي اشغال گري هدف همین بوده است.

اساتيد بسيجي دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن همگام با ساير اقشار جامعه در آستانه آخرين جمعه ماه مبارك رمضان و روز جهاني قدس ضمن انزجار از تحريم هاي صورت گرفته از سوي برخي كشورهاي غربي عليه حزب الله لبنان و فشارهاي بين المللي بر آن كه با هدف تضعيف مقاومت اسلامي صورت مي گيرد، بر ميثاق دوباره با انديشه هاي ناب امام خميني در دفاع از ملت مظلوم فلسطين و وفاداري به آرمان رهايي قدس شريف تاكيد نموده و ضرورت حفظ اتحاد راهبردي همه گروه هاي فلسطيني براي مقابله با توطئه هاي شوم صهيونيستي را يادآور مي شود. و در پایان از همه اساتید و دانشجویان میخواهیم روز جمعه به فرمایشات فرمانده کل قوا و ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای عزیز که از رسانه ملی پخش خواهد شد گوش خواهیم داد.

با آرزوی نماز جماعت در مسجد الاقصی و آزادی قدس شریف

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.