بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد در خصوص روز قدس؛

روز قدس، محکومیت تحریم ها علیه ایران و دیگر کشورهای اسلامی و حمایت از مردم مظلوم جهان

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد اعلام کرد: ضمن محکوم کردن تحریم های صورت گرفته علیه ایران و دیگر کشورهای اسلامی به ویژه فلسطین و لبنان، با شرکت در روز جهانی قدس، حمایت خود از مردم مظلوم جهان را اعلام می داریم.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با صدور بیانیه ای به مناسبت روز قدس اعلام کرد: ضمن محکوم کردن تحریم های صورت گرفته علیه ایران و دیگر کشورهای اسلامی به ویژه فلسطین و لبنان، با شرکت در روز جهانی قدس، حمایت خود از مردم مظلوم جهان را اعلام می داریم.

 

امام خمینی(ره)

(( روز قدس، روز اسلام است. ))

روز جهانی قدس، روز مقاومت، مبارزه با رژیم صهیونیستی، نماد رویارویی حق علیه  باطل و مظهر حمایت جهانی از مردم رنج‌ دیده فلسطین است.

 

در این روز، ایران اسلامی در حمایت از مردم فلسطین، پرچم حمایت از قدس شریف را بر می افرازد  و دفاع از مردم مظلوم فلسطین را وظیفه شرعی خود می داند.

 

بی تردید روز قدس، روز وعده الهی در سقوط رژیم اشغال گر قدس است و بدون شک با اتحاد و پیوستگی امت اسلامی در کنار یکدیگر تحقق پیدا می کند.

 

صهیونیست اشغال گر باید بداند که حکومت اسلامی ایران و به ویژه مردم انقلابی و شهید پرورش، از حقوق مردم فلسطین دفاع می کند.

 

ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد ضمن محکوم کردن تحریم های صورت گرفته علیه ایران و دیگر کشورهای اسلامی به ویژه فلسطین و لبنان، با شرکت در روز جهانی قدس، حمایت خود از مردم مظلوم جهان را اعلام می داریم.

 

لذا در پی محدودیت های ناشی از ویروس کرونا در برگزاری تجمعات راهپیمایی، با حضور فعال در شبکه های اجتماعی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (قدس سره) و همه شهدای راه آزادی به ویژه شهدای ایران اسلامی و قدس شریف، پیام روز قدس را رساتر از قبل به گوش جهانیان می رسانیم و از عموم مردم ایران دعوت می نماییم با حضور گسترده گام دیگری در نابودی رژیم اشغال گر قدس بردارند.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.