در دیدار با نماینده معزز ولی فقیه در لرستان مطرح شد

حضور مجاهدانه ی استادان دانشگاه در همه ی عرصه ها، گره گشاست

دیدار مسوولین سازمان بسیج اساتید دانشگاههای لرستان با نماینده معزز ولی فقیه در استان ۸ اسفند ۹۸ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید دانشگاههای لرستان، در دیدار (۸ اسفند ۱۳۹۸) با نماینده معزز ولی فقیه در استان، ضمن ارائه ی گزارشی از عملکرد دوره ی اخیر این سازمان، مهمترین مسائل مرتبط مورد بحث و واکاوی قرار گرفت.
آیت الله شاهرخی در این نشست صمیمی، ضمن تاکید بر برکتهای حضور مجاهدانه ی اساتید بسیجی در همه ی عرصه های اجتماعی افزود چشم امید ما و همه ی جامعه به اساتید و علمای صالح کشور و استان است.
امام جمعه ی خرم آباد در ادامه لرستان را بخاطر وجود جمعیت یکدست دوستداران اهل بیت و شخصیتهای بزرگ در این استان از مراکز بزرگ تشیع و مامن، سنگر و پشتوانه ی انقلاب اسلامی دانست.
ایشان همچنین مجموعه ی اساتید بسیجی را بی اعتنا به زخارف دنیوی دانست و با استناد به روایتی از نبی اکرم (ص) عالمان صالح را در کنار آمران و حاکمان صالح یکی از دو رکن اصلاح جامعه محسوب کرد.
در ابتدای این دیدار - که در بیت نماینده محترم ولی فقیه برگزار شد- دکتر علی نظری، با اشاره به رویکرد حل المسائلی، روشنگری و مطالبه گری این سازمان در استان بر تداوم و تعامل هیات اندیشه ورز بسیج اساتید با محوریت نمایندگی ولی فقیه با همه ی نهادهای اجرایی استان تاکید کرد.
در این دیدار برخی اساتید و معاونتهای این سازمان نیز به ارائه ی دیدگاههای خود پرداختند و بر آمادگی خود برای هر گونه مجاهدت در راه آرمانهای امام و انقلاب و تحقق منویات و مطالبات مقام معظم رهبری به ویژه در حل مسائل درون استانی تاکید کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.