جانشین بسیج اساتید استان اصفهان گفت؛

کانونهای بسیج اساتید می توانند برنامه هایی در راستای طرح اعتلا و شرایط منطقه اجرا نمایند

جانشین بسیج اساتید استان اصفهان در نظارت ستادی بسیج اساتید استان اصفهان از دانشگاه آزاد اسلامی کاشان گفت: کانونهای بسیج اساتید می توانند برنامه هایی در راستای طرح اعتلا و با توجه به شرایط منطقه به سازمان پیشنهاد و پس از تصویب اجرا نمایند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان، نظارت ستادی از دانشگاه آزاد اسلامی کاشان با حضور سعید مسینه جانشین سازمان بسیج اساتید استان اصفهان و بیژن شمس معاون منابع انسانی این سازمان انجام شد.

 در ابتدای این نشست که با حضور حسنی مقدم مسئول بسیج اساتید دانشگاه کاشان، حسین زینعلی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کاشان و حجت الاسلام والمسلمین ماشاالله صذیقی مدیر فرهنگی این دانشگاه انجام شد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کاشان با اشاره به ابلاغ تاریخی مقام معظم رهبری در مورد هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی در نگاه به انقلاب و رسالتی که نسبت به انقلاب داشته و دارد همیشه فعال بوده است.

وی تصریح کرد: پس از این ابلاغ  تاریخی دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه نگاه به انقلاب  با نگاه جدید با انگیزش جدید، رویکردهای جدیدی پیش روی خود قرار داده و از هر نظر عملکردها، کیفی سازی و موضوعات مختلف تحولات خوبی داشته است.

در ادامه این جلسه جانشین سازمان بسیج اساتید استان اصفهان به رویکردهای جدید بسیج اساتید استان اصفهان اشاره کرد و گفت: در رویکرد جدید کانونهای بسیج اساتید دانشگاهها می توانند برنامه هایی در راستای طرح اعتلا و با توجه به شرایط منطقه به سازمان پیشنهاد و پس از تصویب اجرا نمایند.

وی سپس به طرح مسجد محوری  بسیج اساتید استان اصفهان اشاره کرد و گفت: این یکی از طرح هایی است که در شهرستان کاشان اجرایی شده است، طرحی موفق که نشان از نقش بسیار زیاد اساتید دانشگاه در متن جامعه است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.