محمدنبی منانی در نشست فرهنگی کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد؛

شرکت در انتخابات یکی از راه‌های قوی شدن کشور است

مسئول پیشین بسیج دانشجویی استان اصفهان انتخاب درست در انتخابات پیش رو را برطرف‌کننده مشکلات کشور دانست و اظهار کرد: «مطابق با فرمایش مقام معظم رهبری باید قوی شویم و یکی از راه‌های قوی‌شدن کشور حضور در انتخابات است.»

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان به نقل از خبرگزاری آنا، محمدنبی منانی در سلسله نشست‌های فرهنگی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد که به همت کانون بسیج اساتید این دانشگاه برگزار شد با اشاره به اینکه ارزش زمان از طلا بیشتر است، گفت: «همه انسان‌ها در خسران و زیان هستند، مگر کسانی که مؤمن هستند و عمل صالح انجام می دهند.»

وی افزود: «امروز ما در معرض انتخاب هستیم، اجتماع ما نیاز به مجلس و قانونگذاری دارد و این انتخاب هم حق ما و هم تکلیف ماست، پس با شناخت و بدون تقلید باید انتخاب انجام دهیم.»

مسئول پیشین بسیج دانشجویی استان اصفهان با تأکید بر لزوم انتخاب درست در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: «ما دانشگاهیان جزو نخبگان مرجع هستیم که باید به سؤالات مردم پاسخ دهیم و تبیین موضوع انجام دهیم. اصول دین را رعایت کنیم، انقلابی باشیم و اهمیت موضوع را درک کنیم.»

به گفته منانی، اگر مجلس درست عمل کند و دولت در ریل‌گذاری مجلس حرکت کند، بسیاری از مشکلات کشور برطرف خواهد شد.

مسئول پیشین بسیج دانشجویی استان اصفهان افزود: «باید اطلاعات درست را نشر دهیم. نیروهای انقلاب باید مرجع باشند و اطلاع‌رسانی کنند. دشمن در حال بمباران تبلیغاتی علیه نظام است. اگر مجلس قوی داشته باشیم، دولت قوی می‌شود و نظارت قوی انجام می‌گیرد. مطابق با فرمایش مقام معظم رهبری باید قوی شویم و یکی از راه‌های قوی شدن شرکت در انتخابات است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.