فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان؛

امریکا به واسطه خون شهدا و حضور مردم، جرات اقدام علیه ایران را ندارد

محمد هاشمی‌پور در مراسم اربعین شهید سلیمانی و همراهانش، گفت: تشییع باشکوه و باعظمت این شهید راه خدا حاکی از این بود که پیوند مردم با شهدا و انقلاب ناگسستنی است و امروز به واسطه خون شهدا و حضور مردم، آمریکا جرات اقدام علیه ایران را ندارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان، محمد هاشمی‌پور در مراسم اربعین  شهید سلیمانی و همراهانش که به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد برگزار شد، گفت: تشییع باشکوه و باعظمت این شهید راه خدا حاکی از این بود که پیوند مردم با شهدا و انقلاب ناگسستنی است، شهید سلیمانی با خونش درخت انقلاب را آبیاری کرد و  امروز به واسطه خون شهدا و حضور مردم، آمریکا جرات اقدام علیه ایران را ندارد.

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان با اشاره به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: این شهید بزرگ و همرزمان او جانفشانی‌های بسیاری در راه انقلاب انجام دادند و وقتی‌که با ترور ناجوانمردانه به شهادت رسیدند، دیدیم که انقلاب مجدداً بیمه شد.

وی با بیان این که تشییع باشکوه و باعظمت این شهید راه خدا حاکی از این بود که پیوند مردم با شهدا و انقلاب ناگسستنی است، خاطرنشان کرد: پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران  ثمره تلاش و ایستادگی زیادی از سال‌ها قبل از بهمن ۵۷  و مرهون رهبری امام(ره) و پشتیبانی مردم ولایی است.

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان با بیان این که این انقلاب از مساجد و با نماز شب‌ها به پیروزی رسید، خاطرنشان کرد: با پیرورزی انقلاب اسلامی ایران امریکا و استکبار جهانی دشمنی خود را به اشکال مختلف آغاز نمود، جنگ را بر ما تحمیل کرد و بسیاری از کشورها علیه ایران جنگیدند، هم اکنون نیز مشاهده می‌کنیم که دست از این شرارت‌ها بر نمی‌دارد، جنگی که در یمن شاهد آن هستیم.

وی با اشاره به این که استکبار جهانی و ایادی آنها هر روز توطئه‌های جدیدی راه اندازی می کنند، گفت: اما این انقلاب با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری محکم و استوار به راه خود ادامه خواهد داد.

هاشمی‌پور سپس با اشاره به فعالیتهای و  تلاش دشمن برای القای شبهات در بین جوانان بر تلاش شبانه‌روزی و مقابله علیه تهاجم‌های فرهنگی و این شبهات تاکید کرد.

وی باتاکید بر این که باید قدر این انقلاب و جبهه مقاومت را بدانیم، اظهار داشت: سپهبد شهید سلیمانی در سوریه و عراق مقتدای نیروهای مردمی بود، در همه حال حدود الهی را رعایت می‌کرد و نماد مقاومت و جبهه مقاومت بود.

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان در ادامه با اشاره به این با شهادت سردار سلیمانی این مفهوم را که با خون شهدا درخت انقلاب آبیاری می‌شود را بخوبی درک کردیم، تصریح کرد: شهادت او آتشی که استکبار با اغتشاشات در کشور راه‌اندازی کرده بود را فرونشاند و درخت انقلاب با خونش آبیاری شد، امروز استکبار از نام شهید سلیمانی به مراتب بیشتر از سردار سلیمانی می‌ترسد.

وی سپس به انتقام سخت سپاه پاسداران از آمریکا اشاره کرد و گفت: یک حکومت اسلامی و یک رهبر حکیم اعلام می‌کند که آمریکا را می‌زنیم و می‌زند و آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین (ع) استان اصفهان در ادامه با بیان این که امروز به واسطه خون شهدا و حضور مردم، آمریکا جرات اقدام علیه ایران را ندارد، تاکید کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات به دشمنان خواهد فهمانند که این ملت همچنان به انقلاب و آرمان‌های انقلاب وفادار هستند.

 عبدالله بنهری فرماندار شهرستان برخوار هم در ادامه با اشاره به سابقه و عمق کینه‌توزی استکبار جهانی علیه ایران افزود: دشمن برای تجزیه ایران تلاشهای زیادی  از جمله کودتای نوژه، جنگ تحمیلی و شهادت سردار دلها شهید سلیمانی داشته است.

فرماندار شهرستان برخوار سپس به جانفشانی ها و از خودگذشتگیهای رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: امروز هم دشمن با تهاجم فرهنگی به جوانان و اندیشه‌های آنان حمله کرده است. باید در مقابل این تهاجم خود را به سلاح علم، معرفت و آگاهی مسلح کنیم، همچنین یکی از ابزارها در دفاع از انقلاب، شهادت‌ها، فداکاری‌ها و دستاوردها حضور حداکثری در انتخابات است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.