مسئول بسیج اساتید استان اصفهان خبرداد:

راه اندازی دبیرخانه دایمی بیانیه گام دوم در بسیج اساتید استان اصفهان/مقدمه سنداجرایی بیانیه گام دوم در همه هفت محور آماده می شود

محمد باقری در همایش تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با رویکرد انتخابات در مجلس شورای اسلامی خبرداد: دبیرخانه دایمی بیانیه گام دوم در بسیج اساتید استان اصفهان راه اندازی شده است و تا ۳۱خردادماه مقدمه سنداجرایی بیانیه گام دوم در همه هفت محور آماده می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان، محمد باقری در همایش تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با رویکرد انتخابات در مجلس شورای اسلامی خبرداد: دبیرخانه دایمی بیانیه گام دوم در بسیج اساتید استان اصفهان راه اندازی شده است و تا ۳۱خردادماه مقدمه سنداجرایی بیانیه گام دوم در همه هفت محور آماده می شود.

در ابتدای این همایش که به همت بسیج اساتید در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد مسئول بسیج اساتید استان اصفهان ضمن خوشامد گویی به شرکت کنندگان ایام الله دهه فجر و ولادت حضرت زهرا (س) تبریک گفت.

وی با بیان این که این سومین کار مشترک بسیج اساتید استان اصفهان در حوزه بیانیه گام دوم است، به سه سند مهم اشاره کرد و افزود: این سه سند شامل بیانیه اولین سالگرد امام راحل (ره) که توسط مقام معظم رهبری مطرح شد و شامل بیش از ۶۰نکته راهبردی بود، دومین بیانیه بیستمین سالگرد انقلاب اسلامی بود که بعنوان دومین سند راهبردی توسط رهبر فرزانه انقلاب بطور ویژه مطرح شد و سومین سند بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که تکلیف کامل جبهه انقلاب و انقلابیون را مشخص کرد.

وی در جمع بندی این سه سند اظهار داشت: در این چند سند رهبرفرزانه انقلاب در مجموعه انقلاب بیشترین سهم و تکلیف نخبگانی را برعهده بسیج گذاشته است این نکته حیاتی است جایی که همه وا می مانند مقام معظم رهبری آدرس بسیج را می دهند.

باقری گفت: نقش مجموعه بسیج، بسیج اساتید بسیار پرررنگ است و همه اینها براساس آرمان که همان تمدن نوین اسلامی است می باشد. وی ادامه داد: چهار اصل اصلی که براساس خروجی این مباحث علاوه بر هفت توصیه که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم مطرح فرمودند؛ علم، فرهنگ، خدمت رسانی و امنیت است.

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان افزود: دو گام اساسی تربیت نیروی انسانی و تولید علم سرشار وظایف اصلی بسیج اساتید است و دو اقدام کارکردی تولید سبک زندگی و رفتار اجتماعی اسلامی و نظام انقلابی اسلامی می باشد.

باقری با بیان این که خیلی خوشحالیم که در یکسال گذشته در حوزه بیانیه گام دوم در مجموعه بسیج اساتید فعالیتهای خوبی انجام داده ایم تصریح کرد: در حوزه بیانیه گام دوم یک اقدام عملی در سند اجرایی شدن که دبیرخانه دایمی بیانیه گام دوم در بسیج اساتید استان اصفهان شکل گرفته و هفت کارگروه سازماندهی شده است.

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان اظهار داشت: اولین کارگروه که در حوزه علم و پژوهش تشکیل شده و نخستین مقدمه سنداجرایی بیانیه گام دوم در حوزه علم و پژوهش را نگارش کرده اند و انشاالله هر هفت سند تا ۳۱خردادماه سال آینده آماده و ارائه می شود. و

ی سپس با اشاره به انتخابات پیش رو و تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات گفت: در راهپیمایی امسال شاهد حضور پرشور مردم بودیم این جای تشکر دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.